Jazz voices - Jazz Voices 2008
EN  LT
  



KONKURSO JAM'AI

KONCERTŲ SALĖ

KONKURSO VIEŠBUTIS

BILIETAI

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

KONKURSO PARTNERIAI

Turkijos ambasada Vilniuje

KONKURSO VAIZDAS

"JAZZ VOICES 2010" DVD

Jazz voices 2008 nugalėtojai

 

GRAND PRIX

Kristina Svolkinaitė - KU Džiazo muzikos katedros IV kurso studentė - Lietuva
Image
 
VIDEO:
 

 

1 VIETA

Ege Meltem -  Turkija

Image

 

2 VIETA

Raimonda Vaičiūtė - KU Džiazo muzikos katedros III kurso studentė - Lietuva

Image

VIDEO:

 

3 VIETA

Giedrė Kilčiauskienė - Lietuva

Image

 

 Specialus prizas už geriausiai atliktą laisvąją programą

Nina Hoynala - Suomija

Image

 

 Specialus prizas už geriausią improvizaciją

Rokas Kučinskas - Artūro Noviko džiazo vokalo studija Vilnius - Lietuva

Image

VIDEO:

 

Žiūrovų prizas

Giedrė Kilčiauskienė - Lietuva

Image

 

 Akomponuojančios grupės simpatijų prizas

Šarygina Ekaterina - Latvija
Image

 

I turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Barzinskis Paulius - Lietuva
Gudelis Vilmantas - Lietuva
Jaronskaja Valentina - Lietuva
Jurgelevičiūtė Indrė - Lietuva
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Konstantinova Julija - Lietuva
Kučinskas Rokas - Lietuva
Latakaitė Adelija - Lietuva
Liubinaitė Monika - Lietuva
Pankūnaitė Silvija - Lietuva
Pilatovič Viktorija - Lietuva
Pupšytė Vytautė - Lietuva
Salinaitė Agnė - Lietuva
Smirnova Simona - Lietuva
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Švipaitė Rūta - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Vedeckytė Ieva - Lietuva
Veitaitė Alisa - Lietuva
Veronika Čičinskaitė - Lietuva
Vilpišauskas Martynas - Lietuva

 

II turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Čičinskaitė Veronika - Lietuva
Ege Meltem - Turkija
Gaile Maija  - Latvija
Hoynala Nina  – Suomija
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Kočetova Arina – Rusija
Kučinskas Rokas - Lietuva
Liubinaitė Monika - Lietuva
Pankūnaitė Silvija - Lietuva
Pilatovič Viktorija - Lietuva
Pirags Diana  – Latvija
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Veldi Susanna- Estija
Vilpišauskas Martynas - Lietuva
Viluma Elina- Latvija
Šarygina Ekaterina - Latvija

 

Finalinio turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Ege Meltem - Turkija
Gaile Maija  - Latvija
Hoynala Nina  – Suomija
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Kučinskas Rokas - Lietuva
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Veldi Susanna- Estija
Šarygina Ekaterina - Latvia

Paieška

RĖMĖJAI

INFORMACINIAI RĖMĖJAI