EN  LT
  



KONKURSO JAM'AI

KONCERTŲ SALĖ

KONKURSO VIEŠBUTIS

BILIETAI

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

KONKURSO PARTNERIAI

Turkijos ambasada Vilniuje

KONKURSO VAIZDAS

"JAZZ VOICES 2010" DVD

Jazz voices 2008 nugalėtojai

 

GRAND PRIX

Kristina Svolkinaitė - KU Džiazo muzikos katedros IV kurso studentė - Lietuva
Image
 
VIDEO:
 

 

1 VIETA

Ege Meltem -  Turkija

Image

 

2 VIETA

Raimonda Vaičiūtė - KU Džiazo muzikos katedros III kurso studentė - Lietuva

Image

VIDEO:

 

3 VIETA

Giedrė Kilčiauskienė - Lietuva

Image

 

 Specialus prizas už geriausiai atliktą laisvąją programą

Nina Hoynala - Suomija

Image

 

 Specialus prizas už geriausią improvizaciją

Rokas Kučinskas - Artūro Noviko džiazo vokalo studija Vilnius - Lietuva

Image

VIDEO:

 

Žiūrovų prizas

Giedrė Kilčiauskienė - Lietuva

Image

 

 Akomponuojančios grupės simpatijų prizas

Šarygina Ekaterina - Latvija
Image

 

I turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Barzinskis Paulius - Lietuva
Gudelis Vilmantas - Lietuva
Jaronskaja Valentina - Lietuva
Jurgelevičiūtė Indrė - Lietuva
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Konstantinova Julija - Lietuva
Kučinskas Rokas - Lietuva
Latakaitė Adelija - Lietuva
Liubinaitė Monika - Lietuva
Pankūnaitė Silvija - Lietuva
Pilatovič Viktorija - Lietuva
Pupšytė Vytautė - Lietuva
Salinaitė Agnė - Lietuva
Smirnova Simona - Lietuva
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Švipaitė Rūta - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Vedeckytė Ieva - Lietuva
Veitaitė Alisa - Lietuva
Veronika Čičinskaitė - Lietuva
Vilpišauskas Martynas - Lietuva

 

II turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Čičinskaitė Veronika - Lietuva
Ege Meltem - Turkija
Gaile Maija  - Latvija
Hoynala Nina  – Suomija
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Kočetova Arina – Rusija
Kučinskas Rokas - Lietuva
Liubinaitė Monika - Lietuva
Pankūnaitė Silvija - Lietuva
Pilatovič Viktorija - Lietuva
Pirags Diana  – Latvija
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Veldi Susanna- Estija
Vilpišauskas Martynas - Lietuva
Viluma Elina- Latvija
Šarygina Ekaterina - Latvija

 

Finalinio turo dalyviai

 

Baltrušaitis Jurgis - Lietuva
Ege Meltem - Turkija
Gaile Maija  - Latvija
Hoynala Nina  – Suomija
Kilčiauskienė Giedrė - Lietuva
Kučinskas Rokas - Lietuva
Svolkinaitė Kristina - Lietuva
Vaičiūtė Raimonda - Lietuva
Veldi Susanna- Estija
Šarygina Ekaterina - Latvia

Paieška

RĖMĖJAI

INFORMACINIAI RĖMĖJAI