EN  LT
  KONKURSO JAM'AI

KONCERTŲ SALĖ

KONKURSO VIEŠBUTIS

BILIETAI

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

KONKURSO PARTNERIAI

Turkijos ambasada Vilniuje

KONKURSO VAIZDAS

"JAZZ VOICES 2010" DVD

„Jazz Voices“ atrankoje – būrys klaipėdiečių

 

Savaitgalį uostamiestyje karaliaus džiazas. Šiandien, šeštadienį,  prasidedančioje Nacionalinėje atrankoje į dvyliktąjį tarptautinį vokalistų konkursą „Jazz Voices“ šansų patekti turi ir būrys klaipėdiečių.

Kaip teigė konkurso organizatorius, dainininkas bei pedagogas Steponas Januška, šiais metais nacionalinis turas turėtų būti stiprus ir nenuspėjamas.

„Nedrįsčiau įvardyti vienos vokalistės, kuria galėčiau pavadinti akivaizdžia lydere. Tik išklausius visas merginas, galėsime nuspręsti, kurios keturios vertos papulti į pagrindinį konkursą“, – sakė S.Januška.

Anot jo, šiais metais susiklostė įdomi situacija: iš visų 12 dalyvių tikromis klaipėdietėmis, kurios šiuo metu gyvena ir mokosi uostamiestyje, galima laikyti dvi merginas – Natalją Chareckają ir Gabrielę Urbonaitę.

N.Chareckaja šiuo metu Klaipėdos universitete  studijuoja džiazo vokalo specialybę. Mergina, 2012 m. dalyvavusi „Jazz Voices“ nacionalinėje atrankoje, savo jėgas jau yra išbandžiusi ir Eurovizijos atrankoje  bei projekte „Lietuvos Balsas“.

G.Urbonaitė dabar mokosi Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, šeštoje džiazinio dainavimo klasėje. Moksleivė du kartus yra tapusi tarptautinio džiazo muzikos festivalio – konkurso „Jazz fontanas“ trečios vietos nugalėtoja.

„Tačiau prie miesto auklėtinių priskiriame ir kitas merginas, kurios pradėjo mokytis Klaipėdos universitete, tačiau dėl įvairių aplinkybių šiuo metu studijas tęsia kitose aukštosiose mokyklose. Tai – ir Aušra Paliušė, Julija Rušinskytė, Indrė Malakauskaitė bei Ugnė Bakanauskaitė. Manau, kad visas jas galima vadinti mūsų miesto atstovėmis”, – kalbėjo „Jazz Voices“ organizatorius, pridurdamas, kad iš  klaipėdiečių tikisi gero ir įdomaus rezultato.

Po pirmojo turo, kuris prasidės šiandien, šeštadienį, 17 val. Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Mokomajame teatre, liks aštuoni solistai. O antrajame ture, kuris vyks rytoj, kompetentinga komisija, sudaryta iš žinomų Lietuvos solistų ir muzikantų, išrinks keturis jaunuosius dainininkus, kurie atstovaus šaliai kitąmet uostamiestyje vyksiančiame tarptautiniame konkurse „Jazz Voices“.

 

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/jazz-voices-atrankoje-burys-klaipedieciu-430013#ixzz2lSV8rdhF

 

Evelina Zenkutė

Dienraštis "Klaipėda"

Paieška

RĖMĖJAI

INFORMACINIAI RĖMĖJAI